Kontakta gärna någon av oss i styrelsen

Vill du veta mera om oss? Du kanske vill bli en i gänget?

Kontakta oss gärna för mer information.  

Ordförande, Ewa Wennberg
ewaw@surtefotoklubb.nu

Sekreterare, Marie Sjödin
marie@surtefotoklubb.nu

Styrelseledamot, Roy Jernberg
roy@surtefotoklubb.nu

Styrelseledamot, Joachim Werder (kursledare)
joachim@surtefotoklubb.nu

Kassör, Berit Samuelsson
berit@surtefotoklubb.nu

Revisor, Eva Henriksson
evah@surtefotoklubb.nu

Revisor, vakant

Suppleant, Thomas Tuvskog
thomas@surtefotoklubb.nu

Suppleant, Roland Doggwiler
roland@surtefotoklubb.nu

Planerat att starta upp i september.

Klubbträff 8 september kl 18.00.

 

Till nästa klubbträff :

  • Månadens bild, tema Mat
  • Månadens temabilder
  • RSF
  • Övrig bildvisning

Utflykter

Eventuella utflyktsmål:

  • Söderåsen, med eventuell övernattning
  • Tjurpannan, dagsutflykt

 

Bildpresentationer

Vi planerar en utställning och en bildvisning och mer information kommer så snart vi har datum fastställt.

Samarbetspartners